IM VISION

WWW

 

W dzisiejszych czasach strona internetowa to podstawowe narzędzie dla firmy dzięki któremu można zaistnieć w sieci. To ona jest głównym informatorem dla klientów i partnerów biznesowych.
Tworzymy strony dopasowane do indywidualnych potrzeb lub funkcjonalny sklep internetowy dzięki któremu Twoja firma osiągnie wysokie wyniki sprzedażowe.
Strony oraz sklepy internetowe tworzymy w taki sposób, by były wygodnie zarządzane przez panel administracyjny, aby aktualizowanie danych było proste, a obsługa łatwa.
Standardem jest również responsywność stron, czyli poprawne wyświetlanie treści na mniejszych ekranach, takich jak tablet czy smartfon.
Jeśli masz już stronę, sprawdź czy dobrze wygląda na telefonie, czy nie trzeba powiększać treści, jeśli nie jesteś zadowolony z wyniku zgłoś się do nas.
Tworzymy również szablony Allegro zgodnie z oczekiwaniami lub sami tworzymy projekt, na podstawie Twoich wytycznych.

Cena prostej strony w formie wizytówki zaczyna się od 1500 zł (w tym do 4 podstron, galeria zdjęć, formularz kontaktowy, mapa dojazdu, przycisk facebook, slider do 3 zdjęć, panel administracyjny, dostosowanie do smartfonów).

   Powiedz nam czego potrzebujesz. Wpadnij na kawę na Gimnazjalną 1 w Starogardzie Gdańskim. Mamy pomysł na Twoją firmę.