IM VISION

Oferta

Naszym celem jest dostarczanie na potrzeby marketingu kreatywnych treści foto&video w sposób zintegrowany wykorzystujący media Foto i Video, nasze doświadczenia i kompetencje. Wysokie wymagania jakie stawia zmieniający się rynek oraz rozwój internetu powodują wzrost znaczenia video marketingu.

 

 

 

Nasze produkcje fotograficzne, filmowe, animacyjne czy prezentacyjne realizujemy z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań i technologii zarówno na etapie tworzenia jak i postprodukcji. Jesteśmy z klientem od momentu powstania idei, wsłuchujemy się w jego potrzeby, wspólnie budujemy założenia projektowe i realizujemy projekt wykorzystując nasz potencjał kreatywny oraz wieloletnie doświadczenie produkcyjne.
Wspieramy klientów w dążeniu do marketingowej doskonałości.

Realizujemy kompleksową fotografię wraz z obróbką graficzną.
Tworzymy kompleksowo nowoczesne filmy z drona z wykorzystaniem ujęć z powietrza. Każde nagranie poprzedzone jest przedyskutowaniem pomysłów na film, tak aby w 100% odzwierciedlić Państwa preferencje. Przygotowujemy scenariusz i na jego podstawie rejestrujemy materiał video i opracujemy dla Państwa gotowy film, do wyboru wraz z muzyką, lektorem, aktorami, napisami 3D. Filmowanie dronem to dla nas pasja. Słuchamy, dyskutujemy i realizujemy Wasze marzenia. Każda produkcja jest dla nas wyzwaniem, którego z chęcią się podejmiemy. Zapraszamy do oglądania naszego portfolio.

 

 

Filmowanie z powietrza

Oferujemy profesjonalne usługi filmowania dronem oraz robienia zdjęć z drona – ostatnio bardzo popularna u nas metoda promowania swoich produktów, dzięki której w krótkim czasie można pokazać to o czym klient musi przeczytać lub sobie wyobrazić. Do tej pory tylko wielkie koncerny mogły sobie pozwolić na filmy z powietrza, jednak wraz z rozprzestrzenieniem się bezzałogowych statków latających nawet małe firmy mają możliwość reklamowania swoich usług i produktów właśnie w ten sposób.

 

Filmowanie z lotu ptaka

Realizujemy projekty w zakresie fotografowania i filmowania z lotu ptaka do prezentacji:

Przykłady wykorzystania filmów reklamowych z powietrza:

Latamy bezpiecznie z zachowaniem przepisów ruchu lotniczego, według własnego scenariusza lub według wytycznych klienta.
Najczęściej filmujemy z powietrza na terenie województwa pomorskiego oraz w Niemczech, jednak przyjmujemy zlecenia z całej Polski.
Sprzęt, jakim dysponujemy, jest w pełni profesjonalny, nagrywający filmy video w jakości 4K, dający najlepszą jakość materiału.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego: 505-771-676 lub mailowego: kontakt@im-vision.pl

Zapisz

Zapisz