IM VISION

Filmowanie dronem

Nasza firma powstała z pasji do tworzenia filmów z wykorzystaniem ujęć z drona. Jesteśmy zespołem z bogatym doświadczeniem w realizowaniu zagranicznych i polskich filmów promocyjnych dla koncernów, organizacji użytku publicznego, małych i średnich firm oraz klientów indywidualnych. Realizujemy również kompleksową fotografię wraz z obróbką graficzną.
Tworzymy kompleksowo nowoczesne filmy z drona z wykorzystaniem ujęć z powietrza. Każde nagranie poprzedzone jest przedyskutowaniem pomysłów na film, tak aby w 100% odzwierciedlić Państwa preferencje. Przygotowujemy scenariusz i na jego podstawie rejestrujemy materiał video i opracujemy dla Państwa gotowy film, do wyboru wraz z muzyką, lektorem, aktorami, napisami 3D. Filmowanie dronem to dla nas pasja. Słuchamy, dyskutujemy i realizujemy Wasze marzenia. Każda produkcja jest dla nas wyzwaniem, którego z chęcią się podejmiemy. Zapraszamy do oglądania naszego portfolio.

 

Filmowanie z powietrza

Oferujemy profesjonalne usługi filmowania dronem oraz robienia zdjęć z drona – ostatnio bardzo popularna u nas metoda promowania swoich produktów, dzięki której w krótkim czasie można pokazać to o czym klient musi przeczytać lub sobie wyobrazić. Do tej pory tylko wielkie koncerny mogły sobie pozwolić na filmy z powietrza, jednak wraz z rozprzestrzenieniem się bezzałogowych statków latających nawet małe firmy mają możliwość reklamowania swoich usług i produktów właśnie w ten sposób.

 

Filmowanie z lotu ptaka

Realizujemy projekty w zakresie fotografowania i filmowania z lotu ptaka do prezentacji:

 

Przykłady wykorzystania filmów reklamowych z powietrza:

Latamy bezpiecznie z zachowaniem przepisów ruchu lotniczego, według własnego scenariusza lub według wytycznych klienta.
Najczęściej filmujemy z powietrza na terenie województwa pomorskiego oraz w Niemczech, jednak przyjmujemy zlecenia z całej Polski.
Sprzęt, jakim dysponujemy, jest w pełni profesjonalny, nagrywający filmy video w jakości 4K, dający najlepszą jakość materiału.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego: 505-771-676 lub mailowego: kontakt@im-vision.pl

Zapisz

Zapisz